WS74199B-6/TR
WS74199B-6/TR
ПроизводительWILLSEMI(Will Semicon)
Партномер производителяWS74199B-6/TR
ОписаниеAmplifiers/Comparators WILLSEMI WS74199B-6/TR
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | WILLSEMI(Will Semicon) |
| Вес | 0.04 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Input Offset Current(Ios) | 500nA |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 26V |
| Gain | 50V/V |
| Voltage - Supply | 2.7V~26V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 110dB |
| Slew Rate | 0.5V/us |
| Vos - Input Offset Voltage | 10uV |
| Quiescent Current(Iq) | 100uA |
| Gain Bandwidth Product | 95kHz |
| Vcm - Common Mode Voltage | 300mV~26V |
| Differential Voltage | ±12V |
