WS74285M-8/TR
WS74285M-8/TR
ПроизводительWILLSEMI(Will Semicon)
Партномер производителяWS74285M-8/TR
ОписаниеAmplifiers/Comparators WILLSEMI WS74285M-8/TR
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | WILLSEMI(Will Semicon) |
| Вес | 0.085 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Channels | 2 |
| Supply Voltage | 2.7V~5.5V |
| Input Offset Current(Ios) | 100nA |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 6V |
| Noise density(eN) | 20nV/√Hz@1kHz |
| Gain | 20V/V |
| Common Mode Voltage | 2.7V~76V |
| Voltage - Supply | 2.7V~5.5V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 150dB |
| Vos - Input Offset Voltage | 10uV |
| Input Offset Voltage Drift(Vos TC) | 100nV/℃ |
| Quiescent Current(Iq) | 200uA |
| Gain Bandwidth Product | 400kHz |
| Ib - Input Bias Current | 45uA |
| Vcm - Common Mode Voltage | 2.7V~76V |
| Differential Voltage | -10V~+10V |
