CI523
CI523
ПроизводительNanjing Zhongke Microelectronics
Партномер производителяCI523
ОписаниеRF and Wireless Nanjing Zhongke Microelectronics CI523
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Nanjing Zhongke Microelectronics |
| Вес | 0.052 |
| Frequency | 13.56MHz |
| Interface | SPI |
| Interface Type | SPI |
| Features | Built-in antenna driver;Data verification;Low power wake-up |
| agreement | ISO 14443A,ISO 14443B |
| mains input | 2.3V~4V |
| transmission rate | 10Mbit/s |
| Voltage - Supply | 2.3V~4V |
