SI522
SI522
ПроизводительNanjing Zhongke Microelectronics
Партномер производителяSI522
ОписаниеRF and Wireless Nanjing Zhongke Microelectronics SI522
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Nanjing Zhongke Microelectronics |
| Вес | 0.228 |
| Frequency | 13.56MHz |
| Interface | I2C,SPI,UART |
| Interface Type | SPI;UART |
| Features | Built-in antenna driver;Data verification;Low power wake-up |
| agreement | ISO 14443A |
| mains input | 2.5V~3.6V |
| transmission rate | 848Kbit/s |
| Voltage - Supply | 2.5V~3.6V |
