SI522A
SI522A
ПроизводительNanjing Zhongke Microelectronics
Партномер производителяSI522A
ОписаниеRF and Wireless Nanjing Zhongke Microelectronics SI522A
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Nanjing Zhongke Microelectronics |
| Вес | 0.229 |
| Quiescent Current | 1.1uA |
| Frequency | 13.56MHz |
| Interface | I2C,SPI,UART |
| Interface Type | I2C,SPI,UART |
| Features | Built-in antenna driver;Data verification;Low power wake-up |
| agreement | ISO 14443A |
| mains input | 2.5V~3.6V |
| transmission rate | 106Kbit/s;212Kbit/s;424Kbit/s;848Kbit/s |
| Voltage - Supply | 2.5V~3.6V |
