BS818A-2
BS818A-2
ПроизводительHoltek Semicon
Партномер производителяBS818A-2
ОписаниеSensors HOLTEK BS818A-2
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Сенсорные датчики |
| Производитель | Holtek Semicon |
| Вес | 0.3 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 8 |
| Operating Voltage | 2.2V~5.5V |
| Standby Current | 6uA |
| Voltage - Supply | 2.2V~5.5V |
| Current - Supply | 2.2mA |
