MLX90109EDC-AAA-000-RE
MLX90109EDC-AAA-000-RE
ПроизводительMelexis
Партномер производителяMLX90109EDC-AAA-000-RE
ОписаниеRF and Wireless Melexis MLX90109EDC-AAA-000-RE
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Melexis |
| Вес | 0.001 |
| Quiescent Current | 1.5uA |
| Frequency | 100kHz~150kHz |
| Interface | SPI;I2C;UART |
| Interface Type | SPI;I2C;UART |
| Features | Low power wake-up |
| agreement | ISO 14443;ISO 15693;EPC;NFC |
| mains input | 3.1V~5.5V |
| transmission rate | 2Kbit/s;4Kbit/s |
| Voltage - Supply | 3.1V~5.5V |
