ESP32-H2-MINI-1U-H4
ESP32-H2-MINI-1U-H4
ПроизводительEspressif Systems
Партномер производителяESP32-H2-MINI-1U-H4
ОписаниеIoT/Communication Modules ESPRESSIF ESP32-H2-MINI-1U-H4
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Espressif Systems |
| Вес | 1.08 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Interface | ADC;GPIO;I2C;I2S;JTAG;SPI;USB |
| Sensitivity | -98dBm;-95dBm;-105.5dBm;-101.5dBm |
| Receive Current | 29mA |
| Current Of Transmitting | 123mA |
| Voltage - Supply | 3V~3.6V |
| Wireless Standard | Bluetooth 5.3 |
| Utilized IC / Part | ESP32-H2 chip |
