ESP32-MINI-1-N4
ESP32-MINI-1-N4
ПроизводительEspressif Systems
Партномер производителяESP32-MINI-1-N4
ОписаниеIoT/Communication Modules ESPRESSIF ESP32-MINI-1-N4
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Espressif Systems |
| Вес | 1.27 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Power | 13dBm |
| Interface | I2C;I2S;SDIO;SPI;UART |
| Frequency range | 2.4GHz |
| Sensitivity | -98dBm |
| Receive Current | 95mA |
| Current Of Transmitting | 240mA |
| Antenna Type | On-board PCB Antenna |
| Voltage - Supply | 2.3V~3.6V |
| Wireless Standard | Bluetooth4.2 |
| Utilized IC / Part | ESP32-U4WDH |
