ESP8684-WROOM-02UC-N4
ESP8684-WROOM-02UC-N4
ПроизводительEspressif Systems
Партномер производителяESP8684-WROOM-02UC-N4
ОписаниеIoT/Communication Modules ESPRESSIF ESP8684-WROOM-02UC-N4
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Espressif Systems |
| Вес | 1.842 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Interface | GPIO;SPI;I2C;PWM;DMA |
| Sensitivity | -99dBm |
| Receive Current | 65mA |
| Current Of Transmitting | 310mA |
| Voltage - Supply | 3V~3.6V |
| Wireless Standard | Bluetooth 5.3 |
| Utilized IC / Part | ESP8684H4 chip |
| Output Power(Max) | 21dBm |
