MIW30N65FLA-BP
MIW30N65FLA-BP
ПроизводительMCC(Micro Commercial Components)
Партномер производителяMIW30N65FLA-BP
ОписаниеTransistors/Thyristors MCC MIW30N65FLA-BP
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | MCC(Micro Commercial Components) |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+175℃@(Tj) |
| Type | FS(Field Stop) |
| Power Dissipation (Pd) | 187W |
| Collector Current (Ic) | 60A |
| Gate-Emitter Threshold Voltage (Vge(th)@Ic) | - |
| Turn?off Delay Time (Td(off)) | 120ns |
| Collector-Emitter Breakdown Voltage (Vces) | 650V |
| Turn?on Delay Time (Td(on)) | 40ns |
| Total Gate Charge (Qg@Ic,Vge) | 150nC |
| Pd- Power Dissipation | 187W |
| Current - Collector(Ic) | 60A |
| Gate Charge(Qg) | 150nC |
| Td(off) | 120ns |
| Td(on) | 40ns |
| IGBT Type | FS (Field Stop) |
