MLV0402ES024V02R5P
MLV0402ES024V02R5P
ПроизводительAEM
Партномер производителяMLV0402ES024V02R5P
ОписаниеTransistors/Thyristors AEM MLV0402ES024V02R5P
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | AEM |
| Вес | 0.014 |
| Operating Temperature | -55℃~+85℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Capacitance | 2.5pF |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 1uA |
| Reverse Stand-Off Voltage (Vrwm) | 24V |
| Varistor Voltage | - |
| Allowable Voltage (DC) | - |
| Clamping Voltage | 198V |
| Peak Current | - |
| Typical Capatitance | 2.5pF@1MHz |
| Allowable Voltage (AC) | - |
