MLV0603ES012V0022N
MLV0603ES012V0022N
ПроизводительAEM
Партномер производителяMLV0603ES012V0022N
ОписаниеTransistors/Thyristors AEM MLV0603ES012V0022N
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | AEM |
| Вес | 0.02 |
| Operating Temperature | -55℃~+85℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Capacitance | 22pF |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 1uA |
| Reverse Stand-Off Voltage (Vrwm) | 12V |
| Varistor Voltage | - |
| Allowable Voltage (DC) | 12V |
| Clamping Voltage | 55V |
| Peak Current | - |
| Typical Capatitance | 22pF@1MHz |
| Allowable Voltage (AC) | - |
