P0080FB-MC
P0080FB-MC
ПроизводительDIYI Elec Tech
Партномер производителяP0080FB-MC
ОписаниеTransistors/Thyristors DIYI Elec Tech P0080FB-MC
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | DIYI Elec Tech |
| Вес | 0.041 |
| Repetitive Peak On-state Current (Itrm) | 2.2A |
| Operating Temperature Range | -40℃~+85℃ |
| Off-state Capacitance (Co) | 20pF |
| Switching Voltage(Vs) | 25V |
| On - State Current(It) | 2.2A |
| On - State Voltage(VT) | 4V |
| Hold Current(Ih) | 10mA |
| Peak off - state voltage(Vdrm) | 6V |
| Current - Leakage | 5uA |
