NPD3535U3
NPD3535U3
ПроизводительFoshan NationStar Optoelectronics
Партномер производителяNPD3535U3
ОписаниеOptoelectronics NATIONSTAR NPD3535U3
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Foshan NationStar Optoelectronics |
| Вес | 0.509 |
| Operating Temperature | -30℃~+65℃ |
| Power Dissipation | 1050mW |
| Forward current | 150mA |
| Peak Wavelength | 270nm~280nm |
| Viewing Angle | 115° |
| Forward Voltage | 5V~6.5V |
| Radiant Flux | 15mW |
| Antistatic Ability | 2kV |
| Pd- Power Dissipation | 1.05W |
| Voltage - Forward(Vf) | 5V |
| Voltage - DC Reverse(Vr) | 5V |
| Current - DC Forward(If) | 150mA |
| Half wave width | 11nm |
