TBA-C1010MB-J2I16
TBA-C1010MB-J2I16
ПроизводительFoshan NationStar Optoelectronics
Партномер производителяTBA-C1010MB-J2I16
ОписаниеOptoelectronics NATIONSTAR TBA-C1010MB-J2I16
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Foshan NationStar Optoelectronics |
| Вес | 0.014 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Features | - |
| Voltage - Supply | 4.2V~5.5V |
| Data transmission rate | 800Kbit/s |
| Wavelength | R:623nm;G:530nm;B:470nm |
| Viewing Angle | 110° |
| Luminous Intensity | R:10mcd;G:34mcd;B:7mcd |
| ESD Withstand Voltage | 2000V |
| Fixed-Frequency Pwm Mode | 4kHz |
