TBA-T2020M-J1I16
TBA-T2020M-J1I16
ПроизводительFoshan NationStar Optoelectronics
Партномер производителяTBA-T2020M-J1I16
ОписаниеOptoelectronics NATIONSTAR TBA-T2020M-J1I16
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Foshan NationStar Optoelectronics |
| Вес | 0.038 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Quiescent Current | 0.7mA |
| Features | - |
| Voltage - Supply | 3.3V~12V |
| Data transmission rate | 1600Kbit/s |
| Wavelength | R:615nm~630nm;G:515nm~540nm;B:462nm~478nm |
| Viewing Angle | 110° |
| Luminous Intensity | R:147mcd;G:267mcd;B:36mcd |
| ESD Withstand Voltage | 4000V |
