SX1278
SX1278
ПроизводительLCX(Shenzhen LCHSTAR Elec)
Партномер производителяSX1278
ОписаниеIoT/Communication Modules LCX(Shenzhen LCHSTAR Elec) SX1278
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | LCX(Shenzhen LCHSTAR Elec) |
| Вес | 0.52 |
| Output Power | 20dBm |
| Interface | SPI |
| Operating Voltage | 2.1V~3.6V |
| Sensitivity | -148dBm |
| Receive Current | 10.8mA |
| Current Of Transmitting | 120mA |
| Voltage - Supply | 2.1V~3.6V |
| Modulation System | LoRa |
| Support Interface | SPI |
| Send Current | 120mA |
