ATFC-0603-27N-FT
ATFC-0603-27N-FT
ПроизводительAbracon LLC
Партномер производителяATFC-0603-27N-FT
ОписаниеInductors, Coils, Chokes Abracon LLC ATFC-0603-27N-FT
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Индукторы (SMD) |
| Производитель | Abracon LLC |
| Вес | 1 |
| Tolerance | ±1% |
| Q @ Freq | 15@300MHz |
| Rated Current | 250mA |
| DC Resistance (DCR) | 2.35Ω |
| Inductance | 27nH |
| Frequency - Self Resonant | 2GHz |
