AISC-1008-R47J-T
AISC-1008-R47J-T
ПроизводительAbracon LLC
Партномер производителяAISC-1008-R47J-T
ОписаниеInductors, Coils, Chokes Abracon LLC AISC-1008-R47J-T
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Индукторы (SMD) |
| Производитель | Abracon LLC |
| Вес | 0.064 |
| Tolerance | ±5% |
| Q @ Freq | 50@100MHz |
| Rated Current | 470mA |
| DC Resistance (DCR) | - |
| Inductance | 470nH |
| Frequency - Self Resonant | 450MHz |
| Saturation Current (Isat) | - |
