AISC-1008F-1R5G-T
AISC-1008F-1R5G-T
ПроизводительAbracon LLC
Партномер производителяAISC-1008F-1R5G-T
ОписаниеInductors, Coils, Chokes Abracon LLC AISC-1008F-1R5G-T
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Индукторы (SMD) |
| Производитель | Abracon LLC |
| Вес | 0.068 |
| Tolerance | ±2% |
| Q @ Freq | 35@50MHz |
| Rated Current | 630mA |
| DC Resistance (DCR) | 760mΩ |
| Inductance | 1.5uH |
| Frequency - Self Resonant | 7.9MHz |
