JL5EDGVM-76204G01
JL5EDGVM-76204G01
ПроизводительJILN
Партномер производителяJL5EDGVM-76204G01
ОписаниеConnectors JILN JL5EDGVM-76204G01
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | JILN |
| Вес | 15.46 |
| Operating Temperature | -40℃~+150℃ |
| Operating Temperature Range | -40℃~+150℃ |
| Voltage Rating (Max) | 300V |
| Current Rating (Max) | 30A |
| Connector Type | Board Side/Socket - Closed |
| Mounting Style | Straight Needle |
| Number of Pins | 4P |
| Pitch | 7.62mm |
| Number of Rows | 1 |
| Number of PINs Per Row | 4 |
| Structure | 1x4P |
| fixed form | Screw Fixing |
| Mounting Type | Straight Pin |
| Pin Structure | 1x4P |
| Current Rating | 30A |
| Termination style | Screw |
