JL9EDGK-75006B01
JL9EDGK-75006B01
ПроизводительJILN
Партномер производителяJL9EDGK-75006B01
ОписаниеConnectors JILN JL9EDGK-75006B01
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | JILN |
| Вес | 12.17 |
| Operating Temperature | -40℃~+150℃ |
| Operating Temperature Range | -40℃~+150℃ |
| Voltage Rating (Max) | 300V |
| Current Rating (Max) | 16A |
| Connector Type | Plug |
| Wire Gauge - AWG | 12~28 |
| Wire Gauge - mm2 | 0.2~2.5 |
| Number of Pins | 6P |
| Pitch | 7.5mm |
| Number of Rows | 1 |
| Number of PINs Per Row | 6 |
| Structure | 1x6P |
| Pin Structure | 1x6P |
| Current Rating | 16A |
