JL9EDGRC-50009B01
JL9EDGRC-50009B01
ПроизводительJILN
Партномер производителяJL9EDGRC-50009B01
ОписаниеConnectors JILN JL9EDGRC-50009B01
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | JILN |
| Вес | 6.68 |
| Operating Temperature | -40℃~+150℃ |
| Operating Temperature Range | -40℃~+150℃ |
| Voltage Rating (Max) | 300V |
| Current Rating (Max) | 14.5A |
| Connector Type | Board Side/Socket - Closed |
| Mounting Style | Bend |
| Number of Pins | 9P |
| Pitch | 5mm |
| Number of Rows | 1 |
| Number of PINs Per Row | 9 |
| Structure | 1x9P |
| Mounting Type | Right-Angle Pin |
| Pin Structure | 1x9P |
| Current Rating | 14.5A |
