VR05S09
VR05S09
ПроизводительXP Power
Партномер производителяVR05S09
ОписаниеIndustrial control electrical XP Power VR05S09
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | XP Power |
| Вес | 1 |
| Output Power | - |
| Type | Non-Isolated PoL Module |
| Application | ITE (Commercial) |
| Output Voltage | - |
| Input Voltage | 36V;12V;-;- |
| working temperature | -40°C ~ 85°C (derating) |
| Packaging/Housing | 3-SIP Module |
| characteristic | Standby Output |
| Remarks | - |
| Voltage - Input (maximum value) | 36V |
| Supplier Device Packaging | - |
| Size/Size | 0.46 inches long x 0.30 inches wide x 0.40 inches high (11.6mm x 7.6mm x 10.2mm) |
| Output current (maximum value) | - |
| Output count | 1 |
| Voltage - Input | - |
| Voltage - Input (minimum value) | 12V |
| efficiency | 93% |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Power (W) | - |
| Voltage - Isolation | - |
| Voltage - Output 1 | 9V |
| Control characteristics | - |
| Installation type | Through Hole |
| Certification bodies | - |
| Standard number | - |
| Current output (maximum value) | 500mA |
