VR20S2V5
VR20S2V5
ПроизводительXP Power
Партномер производителяVR20S2V5
ОписаниеIndustrial control electrical XP Power VR20S2V5
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | XP Power |
| Вес | 1 |
| Output Power | - |
| Type | Non-Isolated PoL Module |
| Application | ITE (Commercial) |
| Output Voltage | - |
| Input Voltage | 36V;-;-;4.5V |
| working temperature | -40°C ~ 85°C (derating) |
| Packaging/Housing | 3-SIP Module |
| characteristic | - |
| Remarks | - |
| Voltage - Input (maximum value) | 36V |
| Supplier Device Packaging | - |
| Size/Size | 0.45" long x 0.35" wide x 0.69" high (11.5mm x 9.0mm x 17.5mm) |
| Output current (maximum value) | - |
| Output count | 1 |
| Voltage - Input | - |
| Voltage - Input (minimum value) | 4.5V |
| efficiency | 0.89 |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Power (W) | - |
| Voltage - Isolation | - |
| Voltage - Output 1 | 2.5V |
| Control characteristics | - |
| Installation type | Through Hole |
| Certification bodies | - |
| Standard number | - |
| Current output (maximum value) | 2A |
