AMSRU-7809LJZ
AMSRU-7809LJZ
ПроизводительAimtec
Партномер производителяAMSRU-7809LJZ
ОписаниеIndustrial control electrical Aimtec AMSRU-7809LJZ
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Aimtec |
| Вес | 1 |
| Output Power | - |
| Type | Linear Regulator Replacement |
| Application | ITE (Commercial) |
| Output Voltage | - |
| Input Voltage | 90V;-;-;14V |
| working temperature | -40°C ~ 85°C (derating) |
| Packaging/Housing | 3-SIP Module |
| characteristic | - |
| Remarks | - |
| Voltage - Input (maximum value) | 90V |
| Supplier Device Packaging | - |
| Size/Size | 0.69" L x 0.45" W x 0.35" H (17.5mm x 11.5mm x 9.0mm) |
| Output current (maximum value) | - |
| Output count | 1 |
| Voltage - Input | - |
| Voltage - Input (minimum value) | 14V |
| efficiency | 91% |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Power (W) | 4.5 W |
| Voltage - Isolation | - |
| Voltage - Output 1 | 9V |
| Control characteristics | - |
| Installation type | Through Hole |
| Certification bodies | - |
| Standard number | - |
| Current output (maximum value) | 500mA |
