SDWL3225C33NJSTF
SDWL3225C33NJSTF
ПроизводительSunlord
Партномер производителяSDWL3225C33NJSTF
ОписаниеInductors, Coils, Chokes Sunlord SDWL3225C33NJSTF
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Индукторы (SMD) |
| Производитель | Sunlord |
| Вес | 0.066 |
| Tolerance | ±5% |
| Q @ Freq | 55@300MHz |
| Rated Current | 1A |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 110mΩ |
| Inductance | 33nH |
| Frequency - Self Resonant | 1.8GHz |
| Saturation Current (Isat) | - |
