NS12565T221MN
NS12565T221MN
ПроизводительTaiyo Yuden
Партномер производителяNS12565T221MN
ОписаниеInductors, Coils, Chokes Taiyo Yuden NS12565T221MN
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Индукторы (SMD) |
| Производитель | Taiyo Yuden |
| Вес | 0.015 |
| Tolerance | ±20% |
| Q @ Freq | - |
| Rated Current | 1.18A |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 327.6mΩ |
| Inductance | 220uH |
| Frequency - Self Resonant | 3.6MHz |
| Saturation Current (Isat) | 1.39A |
