NS12565T680MNV
NS12565T680MNV
ПроизводительTaiyo Yuden
Партномер производителяNS12565T680MNV
ОписаниеInductors, Coils, Chokes Taiyo Yuden NS12565T680MNV
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Индукторы (SMD) |
| Производитель | Taiyo Yuden |
| Вес | 0.015 |
| Tolerance | ±20% |
| Q @ Freq | - |
| Rated Current | 2.3A |
| Ratings | AEC-Q200 |
| DC Resistance (DCR) | 93mΩ |
| Inductance | 68uH |
| Frequency - Self Resonant | 6.7MHz |
| Saturation Current (Isat) | 2.7A |
