NS12565T7R0NNV
NS12565T7R0NNV
ПроизводительTaiyo Yuden
Партномер производителяNS12565T7R0NNV
ОписаниеInductors, Coils, Chokes Taiyo Yuden NS12565T7R0NNV
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Индукторы (SMD) |
| Производитель | Taiyo Yuden |
| Вес | 0.015 |
| Tolerance | ±30% |
| Q @ Freq | - |
| Rated Current | 5.21A |
| Ratings | AEC-Q200 |
| DC Resistance (DCR) | 19.5mΩ |
| Inductance | 7uH |
| Frequency - Self Resonant | 24.6MHz |
| Saturation Current (Isat) | 7.8A |
