NS12575T2R7NNV
NS12575T2R7NNV
ПроизводительTaiyo Yuden
Партномер производителяNS12575T2R7NNV
ОписаниеInductors, Coils, Chokes Taiyo Yuden NS12575T2R7NNV
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Индукторы (SMD) |
| Производитель | Taiyo Yuden |
| Вес | 0.015 |
| Tolerance | ±30% |
| Q @ Freq | - |
| Rated Current | 7.69A |
| Ratings | AEC-Q200 |
| DC Resistance (DCR) | 10.2mΩ |
| Inductance | 2.7uH |
| Frequency - Self Resonant | 55.9MHz |
| Saturation Current (Isat) | 13.91A |
