HK160818NJ-T
HK160818NJ-T
ПроизводительTaiyo Yuden
Партномер производителяHK160818NJ-T
ОписаниеInductors, Coils, Chokes Taiyo Yuden HK160818NJ-T
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Индукторы (SMD) |
| Производитель | Taiyo Yuden |
| Вес | 0.04 |
| Tolerance | ±5% |
| Q @ Freq | 12@100MHz |
| Type | Multilayer inductor |
| Rated Current | 300mA |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 210mΩ |
| Inductance | 18nH |
| Frequency - Self Resonant | 2GHz |
| Saturation Current (Isat) | - |
