821KD25
821KD25
ПроизводительBrightking
Партномер производителя821KD25
ОписаниеCircuit Protection Brightking 821KD25
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Brightking |
| Вес | 13 |
| Capacitance | 800pF@1kHz |
| Varistor Voltage | 820V |
| Allowable Voltage (DC) | 670V |
| Maximum Energy | 570J |
| Clamping Voltage | 1.355kV |
| Rated Wattage | 1.2W |
| Peak Current | 15kA |
| Typical Capatitance | 800pF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 510V |
| Energy | 570J |
| Maximum DC Volts | 670V |
| Maximum AC Volts | 510V |
