821KN20
821KN20
ПроизводительBrightking
Партномер производителя821KN20
ОписаниеCircuit Protection Brightking 821KN20
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Brightking |
| Вес | 9.76 |
| Capacitance | 500pF@1kHz |
| Varistor Voltage | 820V |
| Allowable Voltage (DC) | 670V |
| Maximum Energy | 344J |
| Clamping Voltage | 1.355kV |
| Rated Wattage | 1W |
| Peak Current | 8kA |
| Typical Capatitance | 500pF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 510V |
| Energy | 344J |
| Maximum DC Volts | 670V |
| Maximum AC Volts | 510V |
