WSFB1524
WSFB1524
ПроизводительTLC Electronic
Партномер производителяWSFB1524
ОписаниеCircuit Protection TLC Electronic WSFB1524
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | TLC Electronic |
| Вес | 0.103 |
| Operating Temperature | -10℃~+65℃ |
| Type | Surface Mount Fuse |
| Current Rating | 15A |
| Voltage Rating (DC) | 24V;48V |
| Interrupt Rating | 200A@48VDC |
| Voltage - Max | 24V |
