WSFC3050
WSFC3050
ПроизводительTLC Electronic
Партномер производителяWSFC3050
ОписаниеCircuit Protection TLC Electronic WSFC3050
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | TLC Electronic |
| Вес | 0.171 |
| Operating Temperature | -10℃~+65℃ |
| Type | Surface Mount Fuse |
| Current Rating | 30A |
| Voltage Rating (DC) | 62V;50V |
| Interrupt Rating | 80A@62VDC |
| Voltage - Max | 50V |
