WSFB1514
WSFB1514
ПроизводительTLC Electronic
Партномер производителяWSFB1514
ОписаниеCircuit Protection TLC Electronic WSFB1514
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | TLC Electronic |
| Вес | 0.102 |
| Operating Temperature | -10℃~+65℃ |
| Type | Surface Mount Fuse |
| Current Rating | 15A |
| Voltage Rating (DC) | 36V;14V |
| Interrupt Rating | 50A@36VDC |
| Voltage - Max | 14V |
