WSFD3050
WSFD3050
ПроизводительTLC Electronic
Партномер производителяWSFD3050
ОписаниеCircuit Protection TLC Electronic WSFD3050
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | TLC Electronic |
| Вес | 0.316 |
| Operating Temperature | -10℃~+65℃ |
| Type | Surface Mount Fuse |
| Current Rating | 30A |
| Voltage Rating (DC) | 62V;52V |
| Interrupt Rating | 80A@62VDC |
| Voltage - Max | 52V |
