WSFD4530
WSFD4530
ПроизводительTLC Electronic
Партномер производителяWSFD4530
ОписаниеCircuit Protection TLC Electronic WSFD4530
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | TLC Electronic |
| Вес | 0.312 |
| Operating Temperature | -10℃~+65℃ |
| Type | Surface Mount Fuse |
| Current Rating | 45A |
| Voltage Rating (DC) | 80V;30V |
| Interrupt Rating | 120A@80VDC |
| Voltage - Max | 30V |
