SMD1812P300TFT
SMD1812P300TFT
ПроизводительPTTC(Polytronics Tech)
Партномер производителяSMD1812P300TFT
ОписаниеCircuit Protection PTTC(Polytronics Tech) SMD1812P300TFT
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | PTTC(Polytronics Tech) |
| Вес | 0.082 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Power Dissipation | 800mW |
| Trip Current | 5A |
| Hold Current | 3A |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 40mΩ |
| Resistance @ 25℃ | 12mΩ |
| Voltage - Max | 6V |
| Current - Max | 100A |
| Time to Trip(Max) | 4s |
