SPE05M50B-C
SPE05M50B-C
ПроизводительSPEIPM
Партномер производителяSPE05M50B-C
ОписаниеTransistors/Thyristors SPEIPM SPE05M50B-C
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | SPEIPM |
| Вес | 2.74 |
| Operating Temperature | -40℃~+150℃ |
| Type | - |
| Features | Undervoltage lockout with hysteresis |
| Voltage - Supply | 300V~400V |
| Voltage - Isolation | 1500Vrms |
| RDS(on) | 1.5Ω |
| Drain to Source Voltage | 500V |
| Current - Continuous Drain(Id) | 2.5A |
| Frequency - Switching | 15kHz |
| Quiescent Current(Iq) | 600uA |
| High-side Bias Voltage(Vbs) | 13.5V~16.5V |
