SPE10S60H-A
SPE10S60H-A
ПроизводительSPEIPM
Партномер производителяSPE10S60H-A
ОписаниеTransistors/Thyristors SPEIPM SPE10S60H-A
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | SPEIPM |
| Вес | 42.6 |
| Operating Temperature | -20℃~+125℃ |
| Type | - |
| Features | Undervoltage lockout with hysteresis;Overcurrent Protection;With enable |
| Voltage - Supply | 300V~400V |
| Voltage - Isolation | 1500Vrms |
| Drain to Source Voltage | 600V |
| Current - Continuous Drain(Id) | 10A |
| Frequency - Switching | 20kHz |
| Quiescent Current(Iq) | 1.5mA |
| High-side Bias Voltage(Vbs) | 13.5V~16.5V |
