F10K
F10K
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | HANMUS |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+80℃ |
| Type | Processor |
| Interface | I2S;UART |
| Resolution (Bits) | 44.1kHz~48kHz |
| Features | Master-slave clock negotiation;On-chip digital gain;Multi-channel audio |
| Sampling Rate | 44.1kHz~48kHz |
| Voltage - Supply | 2.7V~3.6V |
| Resolution(Bits) | 44.1kHz~48kHz |
