ES8389
ES8389
ПроизводительEverest-semi(Everest Semiconductor)
Партномер производителяES8389
ОписаниеInterface Everest-semi(Everest Semiconductor) ES8389
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Everest-semi(Everest Semiconductor) |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Type | Codec |
| Interface | I2C;I2S |
| Resolution (Bits) | 8kHz~192kHz |
| Features | Master-slave clock negotiation;Mute control;On-chip digital gain |
| Sampling Rate | 8kHz~192kHz |
| Voltage - Supply | 1.6V~3.6V;3V~3.3V |
| Resolution(Bits) | 8kHz~192kHz |
