T73
T73
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | TCWIN |
| Вес | 0.069 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Quiescent Current | 0.8mA |
| Features | Built-in power-on reset circuit;Built-in power-on reset circuit |
| Installation method | Top-mount |
| Data transmission rate | 800Kbit/s |
| Wavelength | R:620nm~625nm;G:520nm~525nm;B:465nm~470nm |
| Viewing Angle | 120° |
| Lens Color | Water Clear |
| Luminous Intensity | R:150mcd~300mcd;G:400mcd~800mcd;B:100mcd~200mcd |
| ESD Withstand Voltage | 4000V |
| Fixed-Frequency Pwm Mode | 4kHz |
