T65
T65
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | TCWIN |
| Вес | 0.026 |
| Operating Temperature | -30℃~+70℃ |
| Quiescent Current | 0.5mA |
| Features | Integrated intelligent reverse connection protection function;Built-in power-on reset circuit;Built-in power-on reset circuit |
| Installation method | Top-mount |
| Data transmission rate | 800Kbit/s |
| Wavelength | R:620nm~630nm;G:520nm~530nm;B:465nm~475nm |
| Viewing Angle | 180° |
| Lens Color | Diffused Lens |
| Luminous Intensity | R:200mcd~400mcd;G:800mcd~1200mcd;B:150mcd~300mcd |
| ESD Withstand Voltage | 5500V |
| Fixed-Frequency Pwm Mode | 4kHz |
