T64
T64
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | TCWIN |
| Вес | 0.026 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Quiescent Current | 0.06mA |
| Features | Built-in one-way transmission function |
| Installation method | Top-mount |
| Data transmission rate | 800Kbit/s |
| Wavelength | R:620nm~630nm;G:515nm~525nm;B:465nm~475nm |
| Viewing Angle | 180° |
| Lens Color | Diffused Lens |
| Luminous Intensity | R:150mcd~300mcd;G:400mcd~800mcd;B:100mcd~200mcd |
| ESD Withstand Voltage | 6000V |
| Fixed-Frequency Pwm Mode | 4kHz |
