WS2815C-RGBW-4000-4500K
WS2815C-RGBW-4000-4500K
ПроизводительWorldsemi
Партномер производителяWS2815C-RGBW-4000-4500K
ОписаниеOptoelectronics Worldsemi WS2815C-RGBW-4000-4500K
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Worldsemi |
| Вес | 0.144 |
| Operating Temperature | -40℃~+65℃ |
| Quiescent Current | 2mA |
| Features | - |
| Voltage - Supply | 12V |
| Data transmission rate | 800Kbit/s |
| Wavelength | R:627nm~636nm;G:519nm~527nm;B:465nm~473nm |
| Luminous Intensity | R:100mcd;G:200mcd;B:100mcd |
| Fixed-Frequency Pwm Mode | 4kHz |
