T78
T78
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | TCWIN |
| Вес | 0.15 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Quiescent Current | 1mA |
| Features | Built-in power-on reset circuit;Built-in power-on reset circuit |
| Voltage - Supply | 3.5V~5.5V |
| Installation method | Top-mount |
| Data transmission rate | 800Kbit/s |
| Wavelength | R:620nm~630nm;G:520nm~530nm;B:465nm~475nm |
| Viewing Angle | 120° |
| Lens Color | Water Clear |
| Luminous Intensity | R:400mcd~600mcd;G:1000mcd~1500mcd;B:200mcd~400mcd |
| ESD Withstand Voltage | 4000V |
| Fixed-Frequency Pwm Mode | 4kHz |
